NOVINKY

20. listopadu 2022 Londoner COLOR LINE

Kožené doplňky LONDONER jsou nyní k dispozici ve velké škále odstínů a několika povrchových texturách. COLOR LINE, to je nová svěží barevná kolekce. Teplé a stylové barevné odstíny COLOR LINE přirozeně rozšiřují možnosti použití existujících výrobků Londoner v mnoha rozdílných typech interiérů. Doplňky se pak stávají podstatnou součástí interiéru ve kterém je kladen velký důraz na celkové barevné a materiálové řešení.

Dokonalé proporce, vysoká užitná hodnota, precizní provedení detailů spolu s kvalitním materiálem zajišťuje dlouhodobou životnost výrobků Londoner COLOR LINE.

 

1. července 2022 Koupelnové doplňky MAXIMA

Stylová řada koupelnových doplňků MAXIMA zaujme především geometrickými tvary, které podporují praktičnost jednotlivých výrobků. Jednoduché čisté linie stojí za robustním a praktickým vzhledem. To vše dodává doplňkům MAXIMA potřebnou odolnost, která je nezbytná při použití v hotelových koupelnách.

Tuto řadu koupelnových doplňků pak doplňují praktické obdélníkové a rohové košíčky na mýdlo, které jsou vybaveny volně přístupným držákem mýdla z ABS plastu. Tyto držáky lze snadno vyjmout pro perfektní vyčištění.

Povrch koupelnových doplňků MAXIMA je možné volit v černém nebo bílém matném povrchu, který podtrhuje celkový luxusní dojem.

 

14. října 2021 Aliseo TEA X-press

Rychlovarná konvice Tea X Press dokonale kombinuje styl a funkčnost.

Minimalistický vzhled tuto konvici předurčuje  pro použití v moderních hotelových pokojích. Díky dvojité konstrukci se konvice snadno udržuje, šetří energii a je bezpečná pro hotelové hosty. Vnitřní část konvice je vyrobená z nerezové oceli. Vnější plášť je vyroben z plastu a zajišťuje dokonalou izolaci povrchu.

Úsporná kapacita 0,8 litru s dostatečně účinnou topnou spirálou splňují přísné ekologické požadavky na moderní rychlovarné konvice. Propojení konvice a základny je řešeno pomocí patentového STRIX konektoru s dvojitou pojistkou proti provozu bez vody. Integrovaná vodoryska a kontrolka provozu doplňují hladký černý matný povrch.

 

 

1. října 2020 Zrcadla Aliseo ME

Aliseo ME je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a vysoce funkční kosmetické zrcadlo.

Integrované SMD LED osvětlení zajišťuje dostatečný jas za každých okolností a transparentní akrylový materiál zrcadla rovnoměrně propouští ambientní světlo. Zrcadlo tak podtrhuje vizuální vjem z celé koupelny.

Vysoce flexibilní konstrukce ramínek usnadňuje instalaci a umožňuje pohodlné používání zrcadla.

Díky povrchovým úpravám NU Finishies jsou kosmetické zrcadla Aliseo nabízena v široké barevné škále. Díky tomu se zrcadla Aliseo stávají přirozenou volbou pro hotelové koupelny mnoha stylů.

 

4. února 2019 Londoner Noir

Aliseo Londoner je kolekce doplňků z umělé kůže, která do hotelových pokojů vnáší odkaz tradiční ruční práce.

Řadu Londoner je nutné chápat jako velkou škálu funkčních prvků, které umocňují celkovou estetiku hotelového pokoje a hostům přinášejí užitek a komfort.. Vzhled doplňků Londoner je postaven na pevných a praktických tvarech. Vše je umocněno velkou rozměrovou flexibilitou. Mnoho prvků je standardně nabízeno v několika velikostech. Voděodolná umělá kůže je připevněna k základní konstrukci pomocí netoxického lepidla a následně je obšitá textilní nití, která podtrhuje luxusní vzhled těchto produktů.

Celá kolekce je k dispozici v černé nebo neutrální hnědošedé barvě. Prvotřídní provedení, promyšlené detaily a vynikající kvalita použitých materiálů zajišťují dlouhodobou životnost a vysokou přidanou hodnotu těchto doplňků.

 

 

8. ledna 2019 Aliseo NU Finishes

Většina výrobků Aliseo je k dispozici v téměř nekonečném škále barevných odstínů. Aliseo používá pro povrchovou úpravu svých výrobků technologii PVD (Physical Vapor Deposition). Tato technologie představuje ekologický a technicky vyspělý proces povlakování vodivých materiálů. Díky této technologii se vytvoří vysoce odolná povrchová vrstva, která má tloušťku pouze několik mikrometrů Po nanesení je však téměř nemožné takto vyrobený povrch odstranit. Výsledná povrchová vrstva neoxiduje a vykazuje velkou odolnost proti otěru.

Individuální povrchová úprava podtrhuje kvalitní řemeslné provedení výrobků Aliseo. Umožňuje našim zákazníkům vybrat takové barevné provedení které je v souladu s celkovou estetikou hotelové koupelny. V případě, že požadovaný povrch nelze vyrobit technologií PVD můžeme nabídnout galvanicky vyrobený povrch, nebo povrch vyrobený práškovým lakováním.

Na všechny PVD barevné odstíny Aliseo garantuje záruku 2 roky za předpokladu dodržení pokynů pro údržbu.

 

26. února 2018 German Design Award 2018

Naše společnost obdržela ocenění v oblasti designu od German Desing Council jako potvrzení našich aktivit v oblasti průmyslového designu.

Porota vybrala kosmetické zrcadlo MOON DANCE jako vítěze v oblasti koupelnového a Wellness vybavení. Ocenila především inovativní a nadčasový vzhled zrcadla, ale také  technologii osvětlení a kreativitu při kombinaci použitých materiálů. Kosmetické zrcadla MOON DANCE pro naší společnost navrhlo designové studio Sieger.

Oficiální předání ceny proběhne v rámci výstavy Ambiente dne 9 února ve Frankfurtu na Mohanem

 
 
  © 2018 Aliseo s.r.o. Made by